Новини порталу

15.01.2019
За ініціативи директора ЦНАП Лариси Карп’як було придбано книгу “Волинська абетка” Йосипа Струцюка, надруковану рельєфно-крапковим шрифтом Брайля.
02.01.2019
Оскільки, розмір адміністративного збору за надання окремих адміністративних послуг на пряму залежить від розміру прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати, то з прийняттям бюджету відбулися певні зміни.
29.12.2018
Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року та народження нового періоду, амбітних планів і сподівань.
27.12.2018
Напередодні свят одна з найпопулярніших послуг щодо видачі довідки про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування особи стала доступнішою для лучан. Замовити її можна онлайн на Порталі електронних сервісів Волині.
26.12.2018
Невдовзі через ЦНАП можна буде подати документи з державної реєстрації актів цивільного стану, а саме на видачу свідоцтва про народження; державну реєстрацію шлюбу; державну реєстрацію розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя, яке не має дітей; державну реєстрацію зміни імені; внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання; державну реєстрації смерті.
13.12.2018
У депаратменті “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” презентували надруковані шрифтом Брайля інформаційні картки з найпопулярніших адміністративних послуг та графіки прийому у ЦНАП керівниками підприємств, установ, організацій комунальних форм власності для людей з порушенням зору.
12.12.2018
Директор департаменту Лариса Карп’як провела для гостей екскурсію приміщенням ЦНАП, розповіла про найпопулярніші адміністративні послуги та поділилася секретами успішної роботи установи.
07.12.2018
Саме тому, сьогодні ми з вдячністю хочемо звернутися до вас - наших відвідувачів, які звертаються до ЦНАП за якісними адміністративними послугами. Кожного дня адміністратори приходять на роботу задля вас, ваших щирих посмішок. І щоб завдяки справжньому європейському сервісі вкотре доказати, що влада дбає про своїх громадян і їхні потреби.
04.12.2018
Cекретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт провів прийом громадян з особистих у департаменті “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”.
03.12.2018
У статті ми покажемо покрокову інструкцію запису до електронної черги.
26.11.2018
Підписання відповідної Угоди відкриває можливості отримання у ЦНАП консультацій з питань пов’язаних з розподілом та постачанням природного газу, приєднанням до газорозподільної системи, припинення/відновлення газопостачання, втсановлення та зміною лічильників обліку газу.
06.11.2018
Двічі на місяць секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт здійснює прийом громадян з особистих у департаменті “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”.
06.11.2018
У Центрі надання адміністративних послуг у місті Луцьку привітали відвідувача ЦНАП, який у 2018 році отримав 100-тисячну адмінпослугу.
26.10.2018
Ті жителі, дані яких записані в Реєстрі, зможуть не витрачати особистий час для отримання різного виду довідок, в тому числі і довідки про склад сім’ї або зареєстрованих осіб у житловому приміщенні/будинку, яку можна буде отримати за лічені хвилини.
25.10.2018
Останнім часом до нас надходить багато запитань щодо зниження вартості закордонного біомертичного паспорта на початку листопада. Дана інформація не відповідає дійсності, роз’яснюємо чому: