Новини порталу

12.02.2020
Лише з початку року 95 громадян скористалося послугою і замінили старі посвідчення на нові. Нам дуже приємно, що кількість звернень зростає щодня, а наші адміністратори, як невтомні бджілки, надають послугу швидко, якісно та з посмішкою.
29.01.2020
Одним із найважливіших аспектів функціонування центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку є відгуки, що нам залишають наші відвідувачі. Адже, роботу ЦНАП можна оцінити багатьма способами! Це і можливість залишити талон електронної черги у скриньці з відповідним смайликом, і нотування своєї думки у Книзі відгуків та пропозицій, і шляхом сканування QR- коду, і надсилання повідомлення через соціальну мережу Facebooke, і навіть оцінити у Google my business! Можливостей безліч!!! Досконалості немає меж! Для нашої команди Ваша думка є важливим показником якості та доступності надання адміністративних послуг, тож до аналізу відгуків ми підходимо відповідально.
28.01.2020
Одним із найбільш поширених та водночас і найбільш тяжких порушень ПДР на сьогодні є керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння. Існує безліч трагічних випадків через таке недбальство водіїв.
10.01.2020
З метою забезпечення комфортності надання адміністративних послуг, ЦНАП у місті Луцьку з дня у день вдосконалює свої професійні навички, намагається розширювати спектр послуг, які можна отримати в ЦНАП.
27.12.2019
За допомогою QR-коду відвідувачі можуть оцінити роботу адміністратора.
29.11.2019
ЦНАП у місті Луцьку реалізовуватиме пілотний проект «Е-малятко», що надасть можливість кожній сім’ї отримати 10 послуг держави, пов’язаних із народженням дитини, за однією електронною заявою відразу в пологовому будинку.
26.11.2019
Про звернення громадян, що надійшли впродовж 11 - 24 листопада в групу оперативного реагування «15-80» та Інтерактивну веб-платформу “Відкрите місто”, поінформувала т.в.о. директора департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Оксана Салій учасників оперативної наради Луцької міської ради.
16.11.2019
У рамках програми «U-LEAD з Європою», напрямок покращення надання адміністративних послуг, до ЦНАП міста Луцька завітали колеги із ЦНАПів Донецької області, зокрема представники громади Мирнограду, Шахового та Новогородівки.
11.11.2019
Як отримати перший паспорт громадянина України у формі ІД-картки, які для цього необхідні документи, як організована робота у ЦНАП міста Луцька, про це розповіли школярам у рамках екскурсійно-пізнавальних заходів для старшокласників міста, які щороку організовують у Центрі.
05.11.2019
Двічі на місяць секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт здійснює прийом громадян з особистих у департаменті “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”.
01.11.2019
З 02.11.2019 набирає чинності Закон України “Про Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності”.
22.10.2019
Двічі на місяць з наболілими питаннями мешканці міста звертаються до секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта.
07.10.2019
Законом впроваджуються механізми передачі майна орендарю шляхом проведення електронного аукціону в електронній торговій системі.
03.10.2019
Найчастіше при оформлені закордонного біометричного паспорту, у людей зі статусом внутрішньо переміщеної особи виникає низка питань, адже їм необхідно подати кілька додаткових документів для ідентифікації їхньої особи. Пояснюємо, для чого це потрібно.
01.10.2019
З метою правильності заповнення платіжних документів для сплати адміністративного збору за оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон у департаменті ЦНАП, просимо відвідувачів звертати увагу на порядок заповнення платіжних документів відповідно до рахунків.
23.09.2019
В Україні почалося введення міжнародного номера банківського рахунку IBAN відповідно до вимог стандарту ISO 13616. Старі номери рахунків клієнтів українські банки повинні змінювати на IBAN зі збереженням діючого номера аналітичного обліку.
20.09.2019
Нещодавно, на засіданні виконавчого комітету затвердили новий графік прийому громадян з особистих питань керівниками міської ради. Отож, тепер в кабінеті № 5 департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Луцької міської ради на вул. Лесі Українки, 35 очільники міста прийматимуть громадян наступним чином:
13.09.2019
У Вас є необхідність дізнатись інформацію про адміністративні послуги? Перелік документів є не чітким або таким, який наштовхує на багато запитань? Маєте сумнів щодо актуальності бланку заяви на певну послугу? Не знаєте, яким видом транспорту краще дістатись до ЦНАП із вашого населеного пункту? Онлайн-сервіси та консультації ЦНАП міста Луцька стануть Вам у нагоді.
19.08.2019
Одним з найважливіших факторів успіху органів місцевого самоврядування є розвиток лідерських якостей персоналу. Але, хто такий лідер? Як розвинути лідерські якості? Самомотивація лідера, звідки вона береться? Як підтримувати в собі енергію?
15.08.2019
Насолоджуйтесь життям, проживайте його щасливо. Проживайте його з ЦНАП. Адже ми працюємо для Вас.