Ми дбаємо не лише про хороший сервіс, а й про душевну рівновагу наших адміністраторів

18.11.2020
Ми дбаємо не лише про хороший сервіс, а й про душевну рівновагу наших адміністраторів
Швидкий темп розвитку цифрової сфери, який задало Міністерство цифрової трансформації України, не дає можливості нашому ЦНАП зупинятися на досягнутому, спонукає до постійного руху вперед, до запровадження інноваційних технологій та пошуку нових рішень. Завдяки невпинному розвитку, ми визнані одними з найкращих в Україні. А зі створенням ОТГ, ще й значно розширили наші можливості та працюємо над тим, щоб у найвіддаленіших населених пунктах мешканці отримували якісні адміністративні послуги.

Мінцифра працює над тим, щоб, незалежно чи це місто-мільйонник, чи невеличке село, мали однаково сучасний ЦНАП та доступ до найкращих практик місцевого самоврядування й використовували найсучасніші методи роботи.

Ми дбаємо не лише про хороший сервіс, а й про душевну рівновагу наших адміністраторів.

Всі ми знаємо як важливо тримати у житті баланс, підтримувати не лише фізичне, але й психічне здоров’я. Професія адміністратора вимагає від нас чимало вмінь, основне з яких – спілкування з людьми, які щодня приходять у ЦНАП не лише отримати адміністративні послуги, але й висловити свої радощі та турботи. І з кожним роком керівництво міської ради все більше піклується про психічне здоров’я і благополуччя співробітників.

Ми вдячні нашій директорці Ларисі Карп’як за те, що вже кілька років поспіль маємо можливість відвідувати різноманітні психологічні тренінги, пропрацьовувати найактуальніші питання з коучами та тренерами. Це розвантажує нас та дає можливість розвиватися, покращувати емоційний інтелект, комунікативні здібності та пізнавати себе.

Цей рік не став винятком і ми працюємо з прекрасною психологинею Антоніною, яка ось уже кілька тижнів проводить з нами серію тренінгів на теми лідерства, самооцінки, взаємодії у команді та ефективності комунікації з відвідувачами. Окрім того, не оминає і тем тайм-менеджменту, конфліктології, профілактики емоційного та професійного вигоряння.

Також є можливість поспілкуватися індивідуально, що є надзвичайно цінним у такий непевний час, коли негативних емоцій все більше, а додому їх нести хочеться все менше. Досягти балансу і бути в гармонії з собою - хіба ж не цього прагне кожен з нас і саме цього ми намагаємося навчитися.

Дякуємо, що користуєтеся нашими послугами!
Ми працюємо для вас!
Ми дбаємо не лише про хороший сервіс, а й про душевну рівновагу наших адміністраторів Ми дбаємо не лише про хороший сервіс, а й про душевну рівновагу наших адміністраторів Ми дбаємо не лише про хороший сервіс, а й про душевну рівновагу наших адміністраторів Ми дбаємо не лише про хороший сервіс, а й про душевну рівновагу наших адміністраторів