У ЦНАП відновлено послуги з обміну посвідчення водія при втраті, викраденні документа, зміні анкетних даних, заміні посвідчення водія старого зразка на новий.

16.11.2020
У ЦНАП відновлено послуги з обміну посвідчення водія при втраті, викраденні документа, зміні анкетних даних, заміні посвідчення водія старого зразка на новий.
Маємо гарні новини! У ЦНАП відновлено послуги з обміну посвідчення водія при втраті, викраденні документа, зміні анкетних даних, заміні посвідчення водія старого зразка на новий. А також можна обміняти тимчасове посвідчення, яке видавалося на два роки, на постійне. Обмін такого посвідчення можна здійснити не раніше дня закінчення терміну дії документа.

Звертайтеся у ЦНАП з таким переліком документів:
паспортом громадянина України (у разі надання ID-картки без наявних у безконтактному електронному носії відомостей про реєстрацію місця проживання разом надається довідка про реєстрацію місця проживання особи) або документом, що посвідчує особу та підтверджує її громадянство або спеціальний статус (в якому зазначено відомості про реєстрацію місця проживання);
довідкою про реєстраційний номер облікової картки платника податків ;
посвідченням водія;
медичною довідкою встановленого зразка з вказаною групою крові та резус фактором;
закордонним паспортом (за наявності);
документом, що посвідчує зміну паспортних даних (якщо такі зміни відбувалися).

Адміністративний збір становить 219 грн.

Відповідно до законодавства України порядок обміну водійського посвідчення не передбачає повторну здачу іспитів. Процедура заміни діючих прав проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування водія.
Окрім того, у ЦНАП можна зареєструвати новий транспортний засіб, причіп, мототранспорт. Вартість становить 530,53 грн.
Дякуємо за співпрацю Регіональному сервісному центру МВС у Волинській області, а також вам, дорогі наші відвідувачі, що користуєтеся нашими послугами. Завдяки вам ми розвиваємося, покращуємо сервіс та невпинно рухаємося вперед.
Для консультації телефонуйте 777 888 або ж звертайтеся на офіційну сторінку ЦНАП у соціальній мережі Facebook.
Графік прийому послуг: вівторок-четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця — з 8.00 до 15.45. Обідня перерва з 13.00 до 13.45.
При зверненні у ЦНАП одягніть захисну маску (респіратор) та дотримайтеся дистанції у 1,5 метри.

Дякуємо, що користуєтеся нашими послугами!
Ми працюємо для Вас!