Разом працюємо на майбутнє успішної громади

16.11.2020
Разом працюємо на майбутнє успішної громади
Луцька міська влада завжди дбає про мешканців своєї громади. Свідченням цього є постійна підтримка нашого ЦНАП, якому вдалося за останні роки забезпечити надання майже 500 різноманітних послуг для населення.

Від моменту створення та до сьогоднішнього дня, ЦНАП міста Луцька утримує лідерські позиції в державі щодо забезпечення якісного сервісу при наданні адміністративних послуг. Підтвердженням цьому є вдячні відгуки наших відвідувачів. Наш досвід переймають ЦНАПи інших громад. Ми стали майданчиком для втілення новітніх ініціатив Міністерства цифрової трансформації, зокрема: запровадження комплексної послуги «єМалятко», «ID-14», реєстрація бізнесу через портал ДіЯ та ін.

Такі нововведення значно економлять час та зусилля громадян та спрощують отримання ними адміністративних послуг.

Однак, ми на цьому не зупиняємося та вже зараз працюємо над тим, щоб всі послуги, які надає ЦНАП міста Луцька, стали доступними та ближчими до кожного мешканця найвіддаленіших сіл, що увійшли до новоутвореної територіальної громади.

Незабаром в населених пунктах територіальної громади буде створено віддалені робочі місця адміністраторів, де можна буде зареєструвати земельні ділянки, будинки, отримати довідки, витяги, виписки тощо.

Як показує наш досвід, розвиток громади залежить не лише від держави. Отож, разом працюємо на майбутнє успішної громади!

Департамент "Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку"
Разом працюємо на майбутнє успішної громади Разом працюємо на майбутнє успішної громади Разом працюємо на майбутнє успішної громади Разом працюємо на майбутнє успішної громади