ЦНАП відновлює прийом документів на послугу “єМалятко”

10.06.2020
ЦНАП відновлює прийом документів на послугу “єМалятко”

Маємо хороші новини для батьків новонароджених малят! Адміністраторами ЦНАП відновлено прийом документів на послугу “єМалятко” у КП “Луцький клінічний пологовий будинок”: понеділок, середа, п’ятниця з 09.00 до 13.00 та у Волинському обласному перинатальному центрі: вівторок, четвер з 09.00 до 13.00.

Нагадуємо, батьки мають змогу отримати вісім комплексних послуг за однією заявою: державна реєстрація народження дитини із видачею свідоцтва про народження; визначення походження дитини; визначення належності новонародженої дитини до громадянства України; реєстрації місця проживання новонародженої дитини; призначення допомоги при народженні дитини; реєстрація новонародженої дитини у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків; внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням УНЗР; призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Для отримання послуги необхідні такі документи:

  • паспорти обох батьків;

  • довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

  • медичне свідоцтво про народження дитини;

  • реквізити банківського рахунку, на який здійснюватимуться виплати допомоги при народженні дитини;

  • будинкова книга (за наявності).

Запрошуємо батьків скористатися зручним сервісом та подати документи з комфортом, який для них забезпечує міська влада разом з адміністраторами ЦНАП, спеціалістами відділу ведення Реєстру територіальної громади департаменту державної реєстрації та департаменту соціалної політики.

Дякуємо, що користуєтеся нашими послугами!

Ми працюємо для Вас!

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”