2в1: Оформлюй ІД-картку вперше та номер платника податків за однією заявою

04.06.2020
2в1: Оформлюй ІД-картку вперше та номер платника податків за однією заявою

Життя наповнюється позитивними новинами — карантин у місті Луцьку послаблюється, запрацював транспорт, літо вступає у свої права. Школярі закінчили таке нове для них дистанційне навчання та радо ідуть на канікули. Вільного часу досталь — саме час виготовити перший у житті паспорт громадянина України.

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у м.Луцьку” Луцької міської ради ніколи не стоїть осторонь важливих подій. Ми - саме той ЦНАП, який буде надавати послугу “Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків” для громадян, які виготовляють паспорт вперше при досягненні 14-річного віку.

Саме завдяки нам юні представники громади отримають перші “дорослі” документи та переконаються у тому, що ЦНАП завжди поруч за різних життєвих подій. Крім того, запровадження цієї послуги заощадить час батьків, адже відпаде необхідність відвідувати Центр обслуговуання платників податків та скоротиться кількість відвідувань установ.

Адміністратори ЦНАП пройшли вібінар-навчання у Мінцифрі, успішно завершили тестування та готові до надання послуги.

Дякуємо, що користуєтеся нашими послугами!

Ми працюємо для Вас!

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”