Замовляйте адміністративні послуг не виходячи з дому!

05.05.2020
Замовляйте адміністративні послуг не виходячи з дому!

З кожним днем, все більше українців замовляють державні послуги на порталі «Дія» не виходячи з дому. Ми, ЦНАП міста Луцька, також прагнемо щоб жоден карантин не став на заваді під час отримання Вами адміністративних послуг та сервісів місцевого значення.

Звичайно, мова не йде про отримання закордонного паспорта чи ID- картки онлайн, але якщо у Вас є необхідність замовлення довідок, копій рішень чи інших нескладних послуг ми завжди готові йти Вам назустріч. Отож, тримайте коротеньку інструкцію:

1. Отримайте консультацію щодо послуги, яка Вас цікавить. Для цього ми створили спеціальну електронну скриньку poslygu.cnap@ukr.net. Звичайно, наші попередні сервіси для консультацій (Facebook Messenger, Skype та ін.) залишаються в дії.

2. Отримайте від нас електронний бланк заяви для отримання послуги, або завантажте його самостійно на сайті тут.

3. Подбайте про свою електронну ідентифікацію. Як замовити електронний підпис, який дозволить користуватися державними сервісами, подавати звітність до податкових та контролюючих органів під час карантину можна почитати тут.

4. Підпишіть свою заяву, використовуючи зрозумілий інтерфейс на порталі «Дія».

5. Надішліть нам свою підписану заяву на електронну скриньку poslygu.cnap@ukr.net, долучивши відскановані копії документів.

6. Отримайте результат послуги на свою електронну та звичайну пошту.

 

Залишайтеся вдома! Бережіть себе та своїх рідних!