Шановні відвідувачі ЦНАП!

16.03.2020
Шановні відвідувачі  ЦНАП!

 Просимо не піддаватись паніці та не реагувати на неперевірену інформацію. Чітку та офіційну інформацію буде розміщено на сайті Луцької міської ради (https://www.lutskrada.gov.ua/),порталі електронних сервісів Волині (http://e-services.volyn.ua) та інших підтверджених ресурсах.

 Сьогодні, як ніколи, наша безпека та здоров’я у наших руках. Закликаємо, без нагальної на те потреби, тимчасово не звертатись за послугами до ЦНАП. Більше соті важливих адміністративних послуг доступні онлайн. Запрошуємо ними користуватись онлайн https://www.kmu.gov.ua/servicesfilter#categories?category=3.В разі необхідності, рекомендуємо записуватись на визначений день та час в он-лайн чергу на Порталі електронних сервісів Волині  http://e-services.volyn.ua/info/news/5250/details?LanguageId=0.

Також, для отримання консультацій   просимо телефонувати за номером 777888, звертатись на електронну пошту: cnap@lutskrada.gov.ua, користуватись послугами Skype-зв’язку (cnap.lutsk) та соціальною мережею Facebook https://www.facebook.com/CNAP.Lutsk

Попереджаємо, що в ЦНАП м. Луцька проводиться постійний моніторинг кількості відвідувачів, та скринінг температури їхнього тіла. Керівництво Луцької міської ради та ЦНАП, відповідно до чинного законодавства залишає за собою право обмежувати кількість відвідувачів, які звертаються за послугами ЦНАП. Відвідувачі з вираженими ознаками захворювання обслуговуватись не будуть.

Загальна безпека залежить від дій кожного. Бережіть себе та своїх рідних.

Про подальші заходи щодо запобігання коронавірусу буде повідомлено додатково.


Шановні відвідувачі  ЦНАП!   Шановні відвідувачі  ЦНАП!