Новий транспортний засіб вперше зареєстровано в ЦНАП!

10.01.2020
Новий транспортний засіб вперше зареєстровано в ЦНАП!

З метою забезпечення комфортності надання адміністративних послуг, ЦНАП у місті Луцьку з дня у день вдосконалює свої професійні навички, намагається розширювати спектр послуг, які можна отримати в ЦНАП.

Так, сьогодні адміністраторами ЦНАП, завдяки сприянню та допомозі представників Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області було вперше зареєстровано новий транспортний засіб іноземного виробництва.

Заявник, придбавши новий транспортний засіб, звернувся в ЦНАП м. Луцька аби його зареєструвати та швидко отримати якісний сервіс!

Окремо хочемо висловити подяку представникам Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області за плідну співпрацю!

Відсьогодні у ЦНАПі міста Луцька можна зареєструвати новий транспортний засіб, надавши наступний пакет документів:

1.Паспорт громадянина України або документ, що посвідчує особу та підтверджує її громадянство чи спеціальний статус або ID-картка (з витягом з Єдиного державного демографічного реєстру чи довідкою про підтвердження місця реєстрації);

2.Документ, що підтверджує правомірність придбання, отримання, ввезення, митного оформлення транспортного засобу;

3.Документ щодо відповідності конструкції транспортного засобу встановленим вимогам безпеки дорожнього руху;

4.Платіжні документи (квитанції).

Ми працюємо для Вас: вівторок: 9:00 – 17:00; середа: 9:00 – 16:00; четвер: 9:00 – 17:00; п'ятниця: 9:00 – 15:00; субота: 9:00 – 15:00

Дякуємо, що користуєтесь нашими послугами!

Новий транспортний засіб вперше зареєстровано в ЦНАП!