ЦНАП у місті Луцьку реалізовуватиме пілотний проект «Е-малятко»

29.11.2019
ЦНАП у місті Луцьку реалізовуватиме пілотний проект «Е-малятко»

ЦНАП у місті Луцьку реалізовуватиме пілотний проект «Е-малятко», що надасть можливість кожній сім’ї отримати 10 послуг держави, пов’язаних із народженням дитини, за однією електронною заявою відразу в пологовому будинку. Процедуру впровадження нового сервісу обговорили представники міської ради, ЦНАП, податкової інспекції, міграційної служби, пологового будинку, перинатального центру, департаментів соціального захисту та державної реєстрації з координатором програми EGAP Оксана Киричук.

«Ініціатива важлива тим, що людині після народження дитини не потрібно буде ходити у різні установи, щоб отримати адміністративні послуги, - зазначив під час зустрічі секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт. – Ми уже відчули цю потребу, тому у ЦНАПі почали об’єднувати послуги для надання батькам, у яких народилося маля. Тут діє мобільна група, яка зможе надалі ефективно реалізовувати у Луцьку проект «Е-малятко».

«У ЦНАП міста Луцька уже налагоджена тісна взаємодія з державними структурами, задіяними у проєкті, створені доступи до основних реєстрів для надання послуг, - поінформувала директор депаратменту Лариса Карп’як. – Залишилося налагодити електронний зв’язок з фіскальною службою, але, переконана, за місяць ми це реалізуємо».

За словами координатора проекту Оксана Киричук, з 1 січня 2020 року проект «Е-малятко» запускають у 10-ти містах, в тому числі і у місті Луцьку.

Департамент "Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку"