Участь працівників ЦНАП у тренінгу "Надихаюче лідерство"

19.08.2019
Участь працівників ЦНАП у тренінгу "Надихаюче лідерство"

Одним з найважливіших факторів успіху органів місцевого самоврядування є розвиток лідерських якостей персоналу. Але, хто такий лідер? Як розвинути лідерські якості? Самомотивація лідера, звідки вона береться? Як підтримувати в собі енергію?

Отримати відповіді на ці та багато інших запитань працівникам ЦНАП зі всіх куточків України, допоможе серія тренінгів, об’єднаних загальною темою "Надихаюче лідерство", організованих проектом "Реформа управління на сході України ІІ", що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Сьогодні відбувся перший тренінг, в якому взяли участь перша заступниця директора департаменту ЦНАП у місті Луцьку Тетяна Книш, заступниця директора Оксана Катюха та адміністраторка Олена Кравчук.

Під час двогодинного тренінгу тренерка Олена Жаворонкова допомогла розібратися у визначенні терміну “лідер”, які якості йому притаманні, чи можливо їх розвинути та чи завжди керівник є лідером.

Важливо зазначити, що треніг пройшов досить жваво, в активному спілкуванні з колегами зі Львова, Києва, Сум. Кожен зміг висловити свою думку та почути один одного.

Попереду ще два тренінги, які мають амбітну мету - розкрити потенціал праціників до реалізації будь-яких цілей та виробити критерії розвитку лідерських якостей.

Департамент "Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку"