Розділіть життєві миті з ЦНАП міста Луцьк

15.08.2019
Розділіть  життєві миті з ЦНАП міста Луцьк

Життя і щастя... У розумінні багатьох людей між цим словами можна поставити знак рівності. А щастя дуже багатогранне та містке слово. І асоціюється щастя з різними подіями у житті.

Радісні батьки тримають на руках свою новонароджену крихітку, вони приносять її в нову світлу оселю, де сонячні зайчики скачуть по стінах, та лунає веселий сміх. А потім – перша подорож, а подорожей таких буде багато, адже світ – велика та ще ніким до кінця не звідана скарбниця вражень. А ось дитина - вже школяр чи школярка... 14 років – певна віха. Закінчується школа, складається ЗНО, вступ у в омріяний ВНЗ.

Найвище батьківське мистецтво – відпустити дитину у великий світ. Їй потрібно рости, здобувати, створювати свою сім’ю, народжувати дітей. Таке коло життя.

А чи ніколи не спадало Вам на думку, що у Луцьку є установа, з якою ми разом проживаємо найщасливіші моменти життя? Суха мова законодавства говорить, що тут надаються адміністративні послуги. Саме так, але які послуги?! Ви одружуєтесь – державна реєстрація шлюбу, або державна реєстрація шлюбу у скорочені строки (за добу). Відразу після одруження наречена змінює прізвище - оформлення та видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм, у зв'язку зі зміною інформації, внесеної до паспорта. Народилася дитина – державна реєстрація народження та реєстрація її місця проживання. Збираєтесь у подорож - оформлення, видача та обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм особам, які досягли 16-річного віку та оформлення, видача та обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм особам, які не досягли 16-річного віку. Дитині 14 років - оформлення та видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку.

На жаль, у колі життя є і сумні моменти. Втратили паспорт - оформлення та видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у зв'язку з втратою/викраденням, розлучаєтесь – державна реєстрація розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя, яке не має дітей, втрачаємо близьких – державна реєстрація смерті.

Сухі слова, перелік послуг, але насправді за ними – люди, переживання, усмішки, сльози радості. Адміністратори ЦНАП у місті Луцьку є свідками емоцій наших відвідувачів, радіють із ними, співчувають, допомагають, а іноді навіть виконують функцію психолога. Їм приємно бути свідками створення нової родини і нерідко адміністратор, відповідальний за реєстрацію шлюбу, на прохання молодят фотографує їх і навіть з власної ініціативи створює чудові колажі на згадку. Адміністратори бачать радість в очах вчорашньої панянки при оформленні відразу після реєстрації шлюбу паспорту на нове прізвище. А як приємно оформляти реєстрацію народження! А видача паспорта і захват в очах - адже через кілька днів у подорож. Заява-анкета – складний іменник, але за ним скільки емоцій. Ось ця поважна пані – їде до онучки в Іспанію, а малюк простягає ручки за першим закордонним паспортом – завтра на море, щаслива подружня пара подорожуватиме Європою, молодята майнуть у весільну подорож, мама з татом – до доньки.

Центр надання адміністративних послуг знаходиться в історичному центрі міста Луцька, на перетині торгівельних шляхів, усі дороги міста ведуть до нього. А від нього – куди завгодно.

Насолоджуйтесь життям, проживайте його щасливо. Проживайте його з ЦНАП. Адже ми працюємо для Вас.

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”