Змінено порядок присвоєння поштових адрес об'єктам будівництва та об'єктам нерухомого майна

01.08.2019
Змінено порядок присвоєння поштових адрес об'єктам будівництва та об'єктам нерухомого майна

Вчора, 31 липня 2019 року, у ЦНАП міста Луцька відбулася нарада за участю адміністраторів, представників ДАБі, управління архітектури та містобудування, БТІ та приватних нотаріусів.

Під час зустрічі обговорили питання щодо присвоєння поштових адрес квартирам в житловому будинку та процедуру поділу та виділу в окремі об’єкти нерухомого майна, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року №367 щодо тимчасового порядку реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна.

Присвоєння поштових адрес об'єктам будівництва та об'єктам нерухомого майна з 1 липня 2019 року здійснюється виключно відповідно до Тимчасового порядку.

За присвоєння адреси об'єкту будівництва, об'єкту нерухомого майна плату не стягуватимуть. З дати прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта присвоєна адреса об'єкта будівництва автоматично вважається адресою об'єкта нерухомого майна та не потребує прийняття додаткових розпорядчих документів відповідними уповноваженими органами з присвоєння адреси.

Запрошуємо у ЦНАП скористатися послугою з присвоєння адреси об’єкту будівництва та об’єкту нерухомого майна.

З переліком необхідних документів можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1Wa8a8F6NvGaBsVe6jEc--_-E-YdQzAxM/view .

Дякуємо, що користуєтеся нашими послугами! Ми працюємо для Вас!


Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”