Співпраця з ГТУЮВО

10.06.2019
Співпраця з ГТУЮВО

ЦНАП інформує, що керуючись принципами партнерства та прагнучи об'єднати зусилля у сфері надання консультацій, роз'ясненні прав та обов'язків в частині укладення нотаріальних правочинів, а також на підставі неодноразових звернень жителів територіальної громади Луцька та Волинської області, у приміщенні департаменту ЦНАП, 1 поверх, 5 кабінет, щочетверга з 9.00 до 13.00 год. проводитимуть прийом представники відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Волинській області. Однією із функцій вищезазначеного відділу є організація розгляду звернень громадян з питань, що належать до його компетенції, пов’язаних з роботою підвідомчих установ нотаріату, виявлення та усунення причин, що породжують обґрунтовані скарги громадян.

Також інформуємо, що між ЦНАП у місті Луцьку та Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області підписані Меморандуми про співпрацю щодо організації надання адміністративних послуг, Угода про співпрацю, Узгоджене рішення про співпрацю.

Вдячні нашим партнерам за співпрацю та враховуючи досвід роботи, вважаємо що дана взаємодія сприятиме вдосконаленню роботи та якісному наданні адміністративних послуг, оскільки у багатьох сферах адміністративних послуг до переліку документів відносяться правочини, укладені нотаріально.

Департамент "Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку"