Крок на зустріч громаді

02.04.2019
Крок на зустріч громаді

Луцька міська рада ініціювала підписання узгодженого рішення про співпрацю з Регіональним сервісним центром МВС у Волинській області щодо надання деяких послуг сервісних центрів МВС у ЦНАП міста Луцька. На таку пропозицію радо відгукнулося керівництво Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області.

2 квітня 2019 року відбулося підписання угоди за участі секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта та начальника Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області Олександра Малашка.

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року №523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністртивних послуг”, через ЦНАП у місті Луцьку будуть надаватися послуги з:

  • обміну посвідчення водія (без складання іспитів);

  • видачі нового посвідчення водія замість втраченого або викраденого;

  • державної реєстрації нового транспортного засобу (без огляду);

  • перереєстрації транспортного засобу, у зв’язку із зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками траспортних засобів, установлення газового обладнання.

За словами секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта, послуги сервісного центру МВС, які надаватимуться у ЦНАП - це ще один крок на зустріч громадянам, які в одному приміщенні з хорошим сервісом мають змогу отримати максимальну кількість послуг.

“Лучани вже звикли до того, що ЦНАП — це єдине місце, де вони можуть в комфортних умовах отримати необхідні адміністративні послуги. На сьогодні їх вже 420, а це найбільша кількість послуг в Україні, - наголосив Григорій Олександрович. - Послугами Регіонального сервісного центру МВС у ЦНАП зможуть скористатися не лише лучани, але й жителі області”.

Своєю чергою, начальник Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області Олександр Малашко зазначив, що на сьогодні ЦНАП у місті Луцьку технологічно і кадрово готовий надавати зазначені у розпорядженні Кабінету Міністрів України послуги МВС за принципом “єдиного вікна”. Така співпраця надасть можливість створити ще одну локацію, де мешканцям міста буде зручно отримувати дані послуги.

“ЦНАП у місті Луцьку — це другий ЦНАП, після міста Києва, який надаватиме послуги сервісних центрів МВС безпосередньо через адміністраторів департаменту, - розповіла директор ЦНАП Лариса Карп’як. - Адміністративний збір за надання цих послуг буде надходити у міський бюджет. Для зручності мешканців міста, не вистачає надання у ЦНАП послуг ДФС України, зокрема присвоєння ідентифікаційного коду громадянам. Оскільки, ЦНАП вже видає документи актів цивільного стану, зокрема свідоцтво про народження дитини, то отримання малюком відразу ще й ідентифікаційного коду було б досить доречним”.

Про точну дату отримання послуг Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області через адміністраторів ЦНАП буде повідомлено додатково.

Попри збільшення кількості адміністративних послуг, сервісне ослуговування громадян у ЦНАП залишиться на високому якісному рівні. Буде можливість попереднього запису на зручний день та час, як при особистому зверненні у департамент, так і онлайн на Порталі електронних сервісів Волині.

Дякуємо, що користуєтеся нашими послугами! Ми працюємо для Вас!

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”