Успішний досвід, здобутий якісним наданням послуг!

29.03.2019
Успішний досвід, здобутий якісним наданням послуг!

ЦНАП у місті Луцьку не лише якісно надає адміністративні послуги, але і часто ділиться своїм досвідом із колегами.

28 березня, у рамках підписаного меморандуму про співпрацю між департаментом ЦНАП у м. Луцьку та Волинським обласним ЦППК, у залі нарад департаменту відбулося заняття тематичного постійно діючого семінару «Організаційно-правові засади надання адміністративних послуг місцевими органами влади».

Презентуючи надання послуг ДРАЦС через ЦНАП та обговорюючи неординарні ситуації з реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання, фахівці ЦНАП поділилися з колегами досвідом надання комплексних адміністративних послугу за моделлю “Життєва ситуація”.

У теплій, дружній атмосфері, яка склалася під час навчання, працівники ЦНАП області отримали грунтовні відповіді на питання щодо надання адміністративних послуг з реєстрації бізнесу, нерухомості, паспортних та інших адміністративних послуг.

Підводячи підсумки навчання, завідувач лабораторії моніторингу, прогнозування та планування Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування державних підприємств, установ і організацій, Олена Вербич відмітила високий рівень підготовки та проведення заходу командою ЦНАП у місті Луцьку.

Ми працюємо для Вас!

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”