Відбувся черговий прийом громадян з особистих питань секретарем міської ради, виконувачем повноважень міського голови Григорієм Пустовітом

19.03.2019
 Відбувся черговий прийом громадян з особистих питань секретарем міської ради, виконувачем повноважень міського голови Григорієм Пустовітом

З наболілими питаннями звернулося чимало мешканців міста. Серед них найбільше звернень було щодо вирішення соціально-побутових та житлово-комунальних питань. Зокрема, призначення субсидій, забезпечення ліками, ремонт прибудинкової території та порушення будівельно-архітектурних норм.

На жаль, не усі питання вдається вирішити на місцевому рівні, адже частина з них повинна розглядатись на рівні держави.

Обговорено питання ремонту прибудинкової території на вул. Ківерцівська, 16. Згідно з Додатком 2 рішення міської ради від 31.01.2018 № 37/25 “Про погодження переліку об'єктів капітального ремонту вулиць та прибудинкових територій міста Луцька на 2018-2019 роки” передбачено ремонт даної прибудинкової території.

Потребує комісійного вивчення і питання порушення будівельних норм власником квартири №83 на пр. Відродження, 16.

Поспілкувавшись з громадянами, секретар міської ради взяв під особистий контроль всі звернення. Окремі заяви було передано на опрацювання керівникам відповідних структурних підрозділів міської ради.

Нагадаємо, що секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт здійснює прийом громадян з особистих питань двічі на місяць лише за особистою заявою, яку можна подати на рецепції департаменту ЦНАП у місті Луцьку.

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”