Відтепер у ЦНАП можна подати оголошення в газету про втрату документів

13.03.2019
Відтепер у ЦНАП можна подати оголошення в газету  про втрату документів

Досить часто в нашому житті трапляються випадки, коли люди з тих чи інших причин втрачають особисті документи. Звичайно, це не дуже приємно, але ніхто не застрахований від власної необережності. Не варто відразу впадати в паніку, адже будь-який документ можна відновити. Про втрату документа необхідно обов’язково подати оголошення в газету. Таким чином ви повідомите про те, що втрачений документ вже недійсний і ніхто його не зможе використати у шахрайських цілях.

У ЦНАП є можливість скористатись адміністративними послугами з відновлення низки втрачених документів і тепер можна відразу подати оголошення в газету про втрату свідоцтва на право власності на житло та про втрату посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї. Для цього необхідно заповнити відповідну заяву і дочекатися виходу чергового номеру з надрукованим оголошенням. Вартість послуги становить 30 гривень.

Щодня ми намагаємося зробити ваш прихід у ЦНАП комфортнішим, надати всі необхідні послуги у комплексі. Тож сподіваємося, що нова послуга допоможе зберегти дорогоцінний час і нерви.

Дякуємо, що користуєтеся нашими послугами! Ми працюємо для вас!

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”