Відбувся прийом громадян з особистих питань Григорієм Пустовітом

05.03.2019
Відбувся прийом громадян з особистих питань  Григорієм Пустовітом

Вирішити житлові питання, покращити дорожнє покриття, висловити невдоволення роботою комунальних служб та деяких комунальних підприємств - з такими наболілими питаннями за підтримкою та допомогою зверталися лучани до секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта під час прийому громадян з особистих питань, який відбувся у департаменті “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”.

Над вирішенням проблем лучан спільно з секретарем міської ради працювали керівники профільних департаментів та управлінь.

Щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО, то питання тут досить неоднозначне, адже відповідно до генплану та плану зонування міста, нові масиви під забудову не запроектовано, у зв’язку з відсутністю земель запасу. Якщо й земельні ділянки вишукуються, то згідно рішення Луцької міської ради, в першу чергу перевага надається родинам загиблих учасників АТО та учасників АТО з міста, що внаслідок участі в бойових діях отримали інвалідність 1-ої групи.

Звернулися до Григорія Пустовіта і за допомогою посприяти у презентації пісенного твору “Гімн міста Луцька” та інших творів автора. Адже культура - це та сфера соціального життя, що вимагає особливої уваги та підтримки.

Поспілкувавшись з громадянами, секретар міської ради взяв під особистий контроль всі звернення. Окремі заяви було передано на опрацювання керівникам відповідних структурних підрозділів міської ради.

Нагадаємо, що секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт здійснює прийом громадян з особистих питань двічі на місяць лише за особистою заявою, яку можна подати на рецепції департаменту ЦНАП у місті Луцьку.

Департамент "Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку"