У ЦНАП відбулась зустріч з учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО та членами їх сімей

08.02.2019
У ЦНАП відбулась зустріч з учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО та членами їх сімей

У Центрі надання адміністративних послуг у місті Луцьку відбулась зустріч з учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО та членами їх сімей.

Зустріч відбулась у форматі живого діалогу, де учасники АТО з щирістю поділились тими проблемами і питаннями, які насправді для них важливі.

Участь у заході також взяла директор Луцького міського центру зайнятості Олена Шишова. Захисники із захопленням слухали та цікавились можливостями працевлаштування, започаткування власної справи, проходженням професійного навчання та ін.

Вже під час недовгих спільних обговорень, учасники зустрічі запропонували започаткувати навчанння по роботі з ПК. Вказані навчання вирішили провести безпосередньо у приміщенні Лікувально-профілактичного закладу "Волинський обласний госпіталь ветеранів війни". Директор департаменту ЦНАП Лариса Карп'як зауважила, що для зручності і комфорту наших бійців, департамент готовий надавати необхідіні адміністративні послуги в приміщенні госпіталю за допомогою цифрової валізи, з якою мобільний адміністатор може працювати на виїзді. Ще багато цікавих і корисних думок було озвучено та розглянуто. Відкрита платформа принесла величезну кількість позитивних емоцій і міркувань, які з часом обов'язково будуть втілені в життя.

Ми надзвичайно вдячні нашим бійцям за захист України і за щоденний спокій, який ми маємо завдяки їм. Сподіваємось, що наші кроки на зустріч будуть корисними і вагомими для справжніх героїв сьогодення, і ще раз підтверджуємо наш девіз - ЦНАП - ми працюємо для Вас!!!

Департамент "Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку"