Вітаємо вас із прийдешнім Новим роком і світлим святом Різдва Христового!

29.12.2018
Вітаємо вас із прийдешнім Новим роком  і світлим святом Різдва Христового!

Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року та народження нового періоду, амбітних планів і сподівань.

ЦНАП — це не просто установа, де надають адміністративні послуги, це місце, де вас радо зустрічають, де вам посміхаються і від щирого серця допомагають. ЦНАП — це інновації та постійне удосконалення якості надання послуг. За цей рік у нас їх збільшилося аж до 374. Особливо пишаємося комплексним підходом до надання адміністративних послуг за моделлю “Життєва ситуація”.

Ми вже працюємо над втіленням у життя нових планів, які сприятимуть розвитку ЦНАП і впевнені, що у 2019 році нам їх вдасться реалізувати.

Є гарні слова, світ – це дзеркало і воно повертає кожному лише його відображення. Щоразу, коли ми стараємося бути вдячними, абсолютно чарівним чином змінюється наше життя. І ми вміємо бути вдячними. 2018 рік був для ЦНАП радісним та багатим на події, а все — завдяки вам - нашим відвдіувачам, колегам, суб’єктам надання адмінпослуг, нашим партнерам та однодумцям.

Дякуємо вам, наші відвідувачі, за те, що користуєтеся адмінпослугами, постійно підштовхуєте нас до ще більшої активності та руху вперед. Ви є джерелом нашого натхнення та гарного настрою. Завдяки вам нам вдалося зробити багато корисних і добрих справ.

Дякуємо суб’єктам надання адмінпослуг, нашим партнерам та однодумцям за співпрацю, за те, що завжди йдете нам на зустріч, за вашу підтримку й неймовірний оптимізм.

Дякуємо колегам за небайдужість до нашої роботи, за те, що залюбки відвідуєте наш департамент і за те, що нам завжди є на кого рівнятися .

Дякуємо керівництву міста за віру в нас, підтримку і можливість розширювати і розвивати ЦНАП.

Ми усією дружньою командою ЦНАП бажаємо, щоб новий рік приніс в кожен дім мир, спокій, добробут та багато радості! Хай прийдешній рік стане для вас роком добрих змін та злагоди. А тепло різдвяної свічки зігріває ваші серця й надає душевної рівноваги та благополуччя. Бажаємо вам гарного настрою, любові, щоб у вашому житті завжди панували гармонія та вдача!

Департамент “Центр надання адміністратвиних послуг у місті Луцьку”