Відбувся прийом громадян з особистих питань Григорієм Пустовітом

04.12.2018

Cекретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт провів прийом громадян з особистих у департаменті “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”.

Над вирішенням проблем лучан спільно з секретарем міської ради працювали керівники профільних департаментів та управлінь.

За підтримкою та допомогою звернулося 15 лучан, які прохали посприяти у вирішенні низки важливих для них питань, переважно земельних та житлових.

В черговий раз звучало прохання виділити кошти на лікування, зокрема придбання санаторно-курортної путівки.

Звернулися до Григорія Пустовіта і мешканці будинку №13 на проспекті Соборності, які відстоюють питання справедливого врегулювання тарифів на утримання будинку.

Поспілкувавшись з громадянами, секретар міської ради взяв під особистий контроль всі звернення. Окремі заяви було передано на доопрацювання керівникам відповідних структурних підрозділів міської ради.

Нагадаємо, що секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт здійснює прийом громадян з особистих питань двічі на місяць лише за особистою заявою, яку можна подати на рецепції департаменту ЦНАП у місті Луцьку.

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”