Відбувся черговий прийом громадян з особистих питань Григорієм Пустовітом

06.11.2018
Відбувся черговий прийом громадян з особистих питань  Григорієм Пустовітом

Двічі на місяць секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт здійснює прийом громадян з особистих у департаменті “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”.

Над вирішенням проблем лучан спільно з секретарем міської ради працюють керівники профільних департаментів та управлінь.

Учора, 5 листопада, під час прийому громадяни прохали посприяти у вирішенні низки питань.

Зокрема, лучани, які перебувають на квартирному обліку звернулися з проханням допомогти у поліпшенні житлових умов.

Мешканці будинку на вулиці Коновальця прохали про проведення ремонту покрівлі та відмостки будівлі, а заявники з проспекту Соборності клопотали про виділення фінансування на ремонт транзитного водопроводу у підвальному приміщенні будинку.

Члени товариства “Холмщина” звернулися з питанням щодо підключення опалення до офісу. Григорій Пустовіт пообіцяв, що уже найближчим часом питання буде вирішено.

Було й колективне звернення мешканців багатоповерхівки на проспекті Волі, які скаржилися на цілодобовий шум, який лунає з кафе “Бар 11”, що знаходиться на першому поверсі будинку.

“З керівництвом закладу буде проведено бесіду, в ході якої буде роз’яснено вимоги рішення міської ради від 23.12.2008 №33/5, - наголосив Григорій Олександрович. - Та вказано на недопустимість перевищення санітарних норм допустимого рівня шуму в житлових і нежитлових приміщеннях”.

Щодо скарги на діяльність магазину з продажу напівфабрикатів “Галя балувана”, у власників буде перевірено правовстановлюючі документи.

Низку звернень Григорій Пустовіт спробував вирішити відразу та надав заявникам вмотивовані відповіді та роз’яснення. Окремі ж заяви було передано на доопрацювання керівникам відповідних структурних підрозділів міської ради. Одночасно Григорій Пустовіт наголосив на відповідальності керівників виконавчої гілки влади за оперативність у вирішенні питань, з якими лучани звертаються до посадових осіб міської ради.

При цьому, кожне питання також й на особистому контролі у посадовця.

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”