100-тисячна послуга у ЦНАП

06.11.2018
 100-тисячна послуга у ЦНАП

У Центрі надання адміністративних послуг у місті Луцьку привітали відвідувача ЦНАП, який у 2018 році отримав 100-тисячну адмінпослугу. Ним став Сергій Поліщук, учасник бойових дій, який зверувся за послугою з підготовки рішення про взяття громадян на квартирний облік для отримання державного житла.

Пана Сергія особисто привітав виконувач обов’язків міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт та директор ЦНАП Лариса Карп’як. Вони вручили лучанину сувеніри з логотипом департаменту та картку постійного клієнта.

“Нам дуже приємно, що 100-тисячну послугу отримав саме учасник бойових дій, - наголосив під час привітання Григорій Пустовіт. - Дякуємо за те, що захищаєте кордони нашої Батьківщини, що турбуєтесь за нас більше, ніж за себе. Ми Вас поважаємо і завжди раді бачити у стінах міської ради”.

“Досить приємно, що зусилля, які були вкладені у створення ЦНАП з року в рік підтверджують ідею необхідністі його функціонування, - зазначила Лариса Володимирівна. - Ми робимо все можливе, щоб кожен відвідувач був задоволений якістю обслуговування. Ми постійно прагнемо до розвитку, для нас важивий зворотній зв’язок з відвідувачами. Ваші відгуки та пропозиції допомагають нам стати кращими”.

Приємно відзначити, що рік ще не завершився, а в ЦНАП уже замовили понад 100 тисяч адмінпослуг.

Дякуємо, що користуєтеся нашими послугами. Ми працюємо для Вас!

Департамент “Центр надання адміністартивних послуг у місті Луцьку”