Перевір себе та членів сім’ї в електронному реєстрі територіальної громади міста!

26.10.2018
Перевір себе та членів сім’ї в електронному реєстрі територіальної громади міста!

Реєстр територіальної громади – це сучасна автоматизована  база даних, яка створена для спрощення процедури обміну інформацією про реєстрацію місця проживання громадян між органами  влади та забезпечення потреб громади в автоматизації процесів.

Ті жителі, дані яких записані в Реєстрі, зможуть не витрачати особистий час  для отримання різного виду довідок, в тому числі і довідки про склад сім’ї або зареєстрованих осіб у житловому приміщенні/будинку, яку можна буде отримати за лічені хвилини, попередньо замовивши у ЦНАП за номером телефону 777 888.

Наразі відбувається формування Реєстру територіальної громади міста Луцька, тож перевірте себе та членів сім’ї в електронному реєстрі територіальної громади міста.

Для цього необхідно звернутися у ЦНАП міста Луцька, взявши з собою документи на право власності на житло, паспорти всіх зареєстрованих, для неповнолітніх дітей, які не досягли 14-ти річного віку - свідоцтва про народження, будинкову книгу (за наявності).

За один прихід до ЦНАП ваші дані будуть внесені в Реєстр територіальної громади міста, що в подальшому значно спростить процедуру надання адміністративних послуг, забезпечить надання офіційної інформації, довідок у визначених законом випадках, в тому числі для вирішення питань соціального захисту, питань взяття на квартирний облік, оформлення та переоформлення особових рахунків на житло, приватизації житла, реалізації інших конституційних прав громадян.

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”