Відтепер реєстрацію домашніх тварин проводитимуть у ЦНАП м. Луцька

14.03.2018
Відтепер реєстрацію домашніх тварин проводитимуть  у ЦНАП м. Луцька

Вперше в Україні запровадили можливість зареєструвати домашнього улюбленця, через Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку.

Для вирішення проблеми з безпритульними тваринами та швидкого повернення загублених тварин власникам, рішенням Луцької міської ради від 25.09.2013 №45/31 було прийнято обов’язкову реєстрацію всіх хатніх тварин міста Луцька та впроваджено програму ідентифікації тварин жетонами з QR-кодом.

Для реєстрації домашнього улюбленця необхідно звернутися у ЦНАП м. Луцька. З необхідних документів з собою треба мати: паспорт громадянина України та ідентифікаційний код власника домашньої тварини; ветеринарний паспорт для тварини (при наявності або у випадку розбіжності місця реєстрації та фактичного проживання); документ, що підтверджує право на пільги власника домашньої тварини (при наявності), платіжний документ та фото тварини.

Власник реєструє улюбленця та отримує персональний онлайн кабінет. Отримавши жетон з QR-кодом, тварина надійно захищена від втрати та отримує багато інших переваг.

Вартість жетону становить 40 гривень.

З нагоди запровадження нової послуги, всі, хто зареєструє тварину у ЦНАП  15 березня 2018 року, отримає смачний подарунок для свого улюбленця від департаменту.

Animal-id.info - це міжнародна онлайн платформа, яка об’єднує дані про ідентифікованих тварин, їх власників та організацій, які працюють з тваринами. Система генерує великі дані і надає можливості муніципалітетам та іншим організаціям працювати з ними.

Реєстрація на платформі дозволить не лише контролювати кількість домашніх тварин, а й запобігти зростанню чисельності безпритульних собак та котів, підвищити рівень відповідальності людей за чотирилапими вихованцями й попередити жорстоке ставлення до них.

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”