Григорій Пустовіт провів прийом громадян з особистих питань

05.03.2018
Григорій Пустовіт провів прийом громадян з особистих питань

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт провів черговий прийом з особистих питань.

Над вирішенням проблем громадян спільно з секретарем міської ради працювали й керівники департаментів та управлінь.

Під час прийому у лучан виникало чимало питань соціального захисту. Зокрема, це питання пільгового проїзду у міських та приміських маршрутних автобусах, відшкодування витрат на проїзд для пільгової категорії громадян. А також передбачення коштів у міському бюджеті для харчування дітей у школі та надання матеріальної допомоги на лікування.

Жителі вулиці Заньковецької звернулися з проханням провести поточний ремонт дорожнього покриття, а мешканці вулиці Теремнівської скаржилися на задимленість прибудинкової території.

Окрім того, у КЗ “Луцький НВК №26” виникло питання щодо виділення коштів на заміну вентиляції та плитки у басейні, адже сума для проведення таких робіт чимала і становить 1,5 млн.грн.

В окремих заявників були і спірні питання щодо незаконного, на їхню думку, демонтажу гаражів та воріт між сусідніми будинками.

За результатами прийому всім заявникам було надано роз’яснення.

Окрім того, Григорій Пустовіт доручив відповідним структурним підрозділам міської ради в найкоротші терміни вирішити озвучені громадянами проблемні питання.

При цьому, кожне питання також буде й на особистому контролі у секретаря ради.

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”