Кохайте, створюйте родини у День Святого Валентина!

14.02.2018
Кохайте, створюйте родини у День Святого Валентина!

“Кохайте, створюйте родини у День Святого Валентина”, - під таким девізом пройшло сьогоднішнє свято у Центрі надання адміністративних послуг у місті Луцьку.

У рамках пілотного проекту “Шлюб у скорочені строки” відразу шість пар поєднали серця у стінах департаменту, який на кілька годин перетворився у палац закоханих.

Привітати молодят у такий особливий день прийшло чимало гостей. Зокрема, з вітальним словом звернулися виконувач обов’язків міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, директор департаменту ЦНАП у місті Луцьку Лариса Карп’як, директор КП “Луцькреклама” Олександр Ковальський, начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Валентин Кухарик, заступник начальника  Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальник Управління державної реєстрації Ольга Семенюк.

“Бажаю зберегти своє кохання та пронести ту щирість, яку ви з таким трепетом проявляєте сьогодні один до одного, через спільне подружнє життя, цінуйте кожну хвилину проведену разом, - сказав Григорій Пустовіт, - та найголовніше - пробачайте один одному все, щоб не сталося, бо у житті буде по-різному”.

Директор департаменту ЦНАП Лариса Карп’як побажала новоствореним сім’ям тепла, затишку, радості та достатку.

“Ми завжди раді усіх вас бачити у стінах ЦНАП, - наголосила Лариса Володимирівна. - Прийміть від нашого колективу маленький подарунок — картку особливого клієнта, яка дозволить вам позачергово протягом року скористатися будь-якою адміністративною послугою. Сьогодні ми допомогли вам стати подружжям, а завтра — чекаємо на реєстрацію ваших діток. При реєстрації новонародженої дитини приймаються також документи на призначення соціальної допомоги, здійснюється запис до електронної черги в ДНЗ, у разі необхідності, посвідчення багатодітної родини, призначення субсидій, внесення змін до кількості зареєстрованих осіб, виготовлення закордонного паспорта, тощо”.

Після урочистої церемонії молодим сім’ям вручили свідоцтва про шлюб та приємні подарунки, про які завчасно подбали наші спонсори. Комунальне підприємство “Луцький зоопарк” подарувало вхідні квитки, а директор КП “Луцькреклама” Олександр Ковальський вручив пакунки солодощів.

Відтак кожна пара мала змогу позмагатися за сертифікати на дві романтичні вечері в одному із закладів міста.

Протягом церемонії для молодят хвилююче звучала скрипка у виконанні Анастасії Гарбузи з гурту “Вечорниці”.

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”

Кохайте, створюйте родини у День Святого Валентина!