У ЦНАП відбулися екскурсійно-пізнавальні заходи для школярів

04.12.2017
У ЦНАП відбулися екскурсійно-пізнавальні заходи для школярів

З метою поінформованості школярів з процедурою оформлення першого паспорта у формі ID-картки, протягом двох місяців з ознайомлюючими візитами Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку відвідали старшокласники всіх загальноосвітніх шкіл міста.

На сьогодні дитина при досягненні 14-річного віку зобов’язана виготовити документ, який посвідчує її особу.

Молодь не лише виявила бажання ознайомитися з діяльністю та послугами департаменту ЦНАП, а й написали свої побажання та зауваження щодо роботи муніципалітету.

“Дякую вам за чудову екскурсію, - ділиться враженнями Літвінков Нікіта. - У вас дуже гарно та зручно. Мені подобається ваше обслуговування. Я обов’язково ще прийду зробити паспорт”.

“Пані Олена нам швидко, доступно та цікаво розказала про важливу інформацію щодо ІД-карки та закордонного паспорта”, - розповів наприкінці екскурсії юний відвідувач. - Дякуємо за доброзичливий персонал і якість надання послуг. Дуже добре, що ви маєте групу оперативного реагування, яка швидко реагує на звернення людей”.

Під час жвавого обговорення юні лучани ділилися приємними враженнями від роботи ЦНАП та із захватом відмічали факт відкритості та прозорості влади.

Проаналізувавши відгуки школярів, приємно відзначити, що діти не писали індивідуальних побажань, їх більше турбують питання покращення життєдіяльності рідного міста та добробуту лучан.

Серед висловлених побажань - проведення ремонту у під’їздах та на прибудинкових територіях, турбота про освітлення та озеленення вулиць, встановлення більшої кількість смітників та біотуалетів, збільшення кількості маршрутних таксі з чітким дотриманням графіків руху.

Що ж стосується здоров’я та відпочинку, діти звернулися з побажаннями будівництва та ремонту спортивних майданчиків у дворах, встановлення штучних полів, розвитку велосипедної інфраструктури й будівництва аквапарку.

“Загалом наше місто за цей рік стало дуже красивим, особливо Центральний парк імені Лесі Українки, - зазначає одна зі школярок. - Ці прекрасні алеї дуже вирізняють парк з-поміж інших. Дякуємо за це. Продовжуйте в такому ж дусі. Люди вам дуже вдячні”.

Молодість – це завжди прагнення до змін і ми щиро вдячні усім представникам молоді за таку активну життєву позицію і переконані, завдяки їхній небайдужості наше місто має міцне підґрунтя для майбутнього розвитку та процвітання.

Наприкінці екскурсії кожен юний відвідувач переконується, що Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку — це не просто зручність, економія часу та сил, це територія вільна від корупції, а отже і їхнє майбутнє.

Незважаючи на свій юний вік, діти вже задумуються про вибір майбутньої професії. І хто знає, можливо спілкування з адміністраторами стане першим кроком на шляху до вибору професії в органах місцевого самоврядування.

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”