Оформлення біометричного закордонного паспорта у ЦНАП!

16.11.2017
Оформлення біометричного закордонного паспорта у ЦНАП!

У рамках процесу децентралізації з 4 січня 2017 року ЦНАП міста Луцька одним з перших в Україні розпочав самостійний прийом документів на оформлення та видачу паспортів громадянина України для виїзду за кордон із безконтактним електронним носієм. 

З початку набуття чинності безвізового режиму між Україною та Євросоюзом, замовлення біометричного паспорта, необхідного для поїздок у ЄС, стало однією з найпопулярніших послуг ЦНАП.

На сьогодні послугою скористалося майже 15 тисяч громадян.

Перевагою подачі документів у ЦНАП м. Луцька стала можливість скористатися послугою у той же день, коли взяли талон електронної черги. Оскільки, така перевага є не всюди, кількість громадян, які звернулися в департамент, зросла в рази. Відповідно у департаменті виникли проблеми із чергами при оформленні закордонних паспортів.

Незважаючи на те, що на повну потужність працює п’ять робочих станцій, адміністратори здійснюють прийом та видачу документів шість днів на тиждень 50 робочих годин, без обідньої перерви, кількість громадян, які бажають оформити закордонний паспорт набагато більша, ніж технічна можливість ЦНАП.

Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку робить все можливе, аби громадянам було зручно та комфортно, а процес прийому та видачі документів проходив відкрито й прозоро.

Звертаємо вашу увагу, що подати документи на виготовлення закордонного паспорта можете за наступними адресами:

  • Луцький міський відділ на вул. Кравчука, 12;

  • Луцький районний сектор на вул. Володимирській, 76;

  • ДП “Документ” на пр. Грушевського, 4в.

Громадянам, місце проживання яких зареєстроване у Волинській області, рекомендуємо звертатися за місцем реєстрації до територіальних підрозділів ДМС.

Департамент "Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку"