Європейський підхід до реєстрації шлюбів у ЦНАП м. Луцька

09.11.2017
Європейський підхід до реєстрації шлюбів у ЦНАП м. Луцька

Все більше молодят з різних куточків України вирішують узаконити свої стосунки у місті Луцьку. І досить часто місцем реєстрації шлюбу обирають Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку.

Завдяки успішній реалізації пілотного проекту “Шлюб у скорочені строки”, у приміщенні департаменту зареєстровано 135 шлюбів. Нова послуга надає можливість зареєструвати шлюб швидко, зручно, без попередньої реєстрації та відвідувань відділів ДРАЦС.

Одруження за 24 години – це європейська практика, якою у Луцькому ЦНАП скористалося 19 іноземних громадян, а саме одним з подружжя були громадяни Польщі, Азербайджану, Німеччини, Туреччини, Сербії, Грузії, Болгарії, Іраку та Російської Федерації.

Сьогодні чоловіком та дружиною стали Денис Мамчик та Катерина Коренюк, які завітали до Луцька зі столиці України, аби поєднати свої долі назавжди.

“Дуже приємно, що місцем реєстрації шлюбу молодята обрали наше місто та Центр надання адміністративних послуг, - розповідає директор департаменту Лариса Карп’як. - Раніше майбутні молодята, після подачі заяви, мали чекати на весілля щонайменше місяць, тепер же на це не потрібно витрачати багато часу. У ЦНАП створено всі умови для подачі документів та самої церемонії, що стало альтернативою одруження у міському відділі РАЦС”.

Горнучись до чоловіка, тендітна Катерина подякувала  працівникам ЦНАП за теплий прийом, організацію реєстрації шлюбу на високому рівні та щедрі подарунки.

Директор департаменту Лариса Карп’як вручила молодій сім’ї запрошення в Луцький зоопарк та в один з найкрасивіших замків України — замок Любарта. Також протягом півроку молодята можуть скористатися будь-якою послугою ЦНАП позачергово.

Ми втішені тим, що місто Луцьк та зокрема ЦНАП став частинкою життя та одним з найтепліших спогадів новоствореної сім’ї.

Дякуємо, що користуєтеся нашими послугами. Ми працюємо для вас.

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”