Якщо не вмієте знімати стрес, не надягайте його

02.11.2017
Якщо не вмієте знімати стрес, не надягайте його

Програма EGAP надала чудову можливість для адміністраторів ЦНАПів пройти низку тренінгів з розвитку основних комунікативних умінь та новичок управління стресом.

Протягом трьох місяців 49 адміністраторів Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку відвідали навчання та були приємно здивовані, що методика тренінгів була не сухою теорією, а містила багато практичних порад.

“Тренінг дав можливість зрозуміти як і себе, так й оточуючих людей, відчувати поведінку та помисли інших, - відгукується адміністратор Катерина. - За допомогою методик тренінгу вдалося налагодити стосунки в різних сферах, досягнути гармонії як з собою, так і з оточуючими. Я ще більше полюбила людей.”

За словами адміністратора Наталії, їй щодня доводиться спілкуватися з великою кількістю людей і дуже важко підтримувати життєву рівновагу та організувати власну стабільність на рівні думок та почуттів. Завдяки тернерам-консультам вона дізналася про різні методи боротьби зі стресом, які легко використовувати на практиці не лише під час робочого дня, а й дорогою додому.

Досить часто адміністратори не знають як допомогти собі в стресовій ситуації. Тож під час навчання їм вдалося отримала безцінні знання як уникати конфліктів та з розумінням відноситись до думок та вчинків людей, які поряд.

“Під час тренінгу було неформальне, невимушене спілкування учасників, які ділилися своїми методами відновлення після складної ситуації, - підкреслила учасниця тренінгу Юлія. - Для мене було важливо почути колег та зрозуміти, як вони долають стрес, як не допускають емоційного вигоряння. Щиро вдячна за проведення таких навчань і прекрасний досвід. ”.

Навчання проводили спеціалісти своєї справи, тренери-консультанти з багаторічним досвідом Тетяна Горобець та Оксана Вороніна.

За успішне проходження тренінгу, кожен учасник отримав сертифікат про його завершення за підписом викладача.

Дякуємо регіональному координатору програми (EGAP) у Волинській області Роману Матвійчуку за можливість удосконалюватися та ставати ще ближчими до людей.

Вкотре адміністратори ЦНАП підтвердили девіз “Ми працюємо для вас!”.

Департамент "Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку"