ЦНАП м. Луцька нагородили за ефективну та якісну систему надання адміністративних послуг

24.10.2017
ЦНАП м. Луцька нагородили за ефективну та якісну систему надання адміністративних послуг

Ось уже кілька років поспіль ЦНАП м. Луцька отримує високі державні нагороди за ефективну та якісну систему надання адміністративних послуг.

Цей рік не став винятком і 10 жовтня під час конференції “Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація повноважень у сфері надання адміністративних послуг”, організованої Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки проекту «Реформа управління на сході України» ЦНАПу міста Луцька було вручено відзнаку за вагомий внесок у забепеченні реалізації державної політики щодо удосконалення системи надання адміністативних послуг на місцевому рівні. Авторитетну нагороду вручив Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

“Міністерство економічного розвитку і торгівлі України високо цінує вашу відданість справі, особистий внесок кожного у виконання покладених завдань, - йдеться у нагородному листі. - Ефективна система надання адміністративних послуг є важливою складовою трансформації українського суспільства, наближення його до європейських стандартів і беззаперечно залежить від вашої наполеглевої праці”.

Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів від щирого серця побажав міцного здоров’я, творчого натхнення у нелегкій та відповідальній роботі, плідних і реальних здобутків, високої професійної майстерності.

“Нехай з вами завжди буде мудрість, витримка і сила духу, які допоможуть зробити все можливе для розквіту нашої держави”, - наголосив у вітанні Степан Іванович.

Директор департаменту Лариса Карп’як також подякувала колективу за відданість справі і особистий внесок кожного.

“Ця нагорода є спільним досягненням одного великого колективу ЦНАП. Завдяки високому професійному рівню, привітності та енергії кожного адміністратора, департамент успішно розвивається. Нам є чим пишатися і є над чим працювати”, - підкреслила Лариса Володимирівна.  

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”