До ЦНАПу м. Луцька завітав студент з міста Реджо Емілія (Італія) Віто Марія Распанді

05.10.2017
До ЦНАПу м. Луцька завітав студент з міста Реджо Емілія (Італія) Віто Марія Распанді

До Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку з навчальним візитом завітав студент з міста Реджо Емілія (Італія) Віто Марія Распанді.

Молодий чоловік пише наукову роботу на тему “Інтеркультурні практики Луцька у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, працевлаштування, надання соціальних та адмінстративних послуг населенню”. І ось уже протягом двох тижнів переймає досвід з впровадження кращих муніципальних практик в різних галузях розвитку міста. 

За словами Віто Марія Распанді, для нього було пізнавально відвідати ЦНАП м. Луцька. Він з приємністю відмітив той факт, що в одному місці кожен громадянин може отримати 334 послуги. Найбільше студента зацікавила послуга з оформлення шлюбу у скорочені строки, якою можуть скористатися іноземні громадяни.

“Команда ЦНАПу переймає кращі європейські практики та робить адміністративні послуги доступними, а головне, комфортними для відвідувачів, - відмітив Распанді. - В нашому містечку громадяни не мають можливості отримати стільки послуг в одному місці. В Італії базовий рівень місцевого самоврядування представлений комунами. Комуна - це організація, які наділена рисами незалежності та автономії і має власний статут. Саме різні відділи комуни і виконують ту ж саму роль, що в територіальних громадах України ЦНАПи".

Департамент "Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку"