Секретар міської ради Григорій Пустовіт зустрів представників міського самоврядування у ЦНАП

12.09.2017
Секретар міської ради Григорій Пустовіт зустрів представників  міського самоврядування у ЦНАП

Луцьк — приємне відкриття. І однією з візитівок міста є Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку, який уже понад чотири роки надає послуги лучанам та гостям краю. На цьому наголосив секретар міської ради, виконувач обов’язків міського голови Григорій Пустовіт під час візиту представників міського самоврядування з різних регіонів України. Захід відбувся у рамках проекту “Забезпечення якості та ефективності надання адміністративних послуг місцевими органами влади”.

На зустріч також було запрошено директора ЦНАПу Ларису Карп’як, першого заступника директора департаменту Тетяну Книш та заступника директора департаменту економічної політики Сергія Омельчука.

Директор ЦНАП міста Луцька Лариса Карп’як провела для делегації коротеньку екскурсію департаментом, аби учасники проекту побачили його роботу зсередини.

Під час презентації директор ЦНАП Лариса Карп’як розповіла про перші кроки, які привели до створення та успішної організації роботи департаменту, а також поділилася новітніми підходами у сфері надання якісних адміністративних послуг кожному відвідувачеві.

“Людина може не пам’ятати ім’я та прізвище всіх керівників виконавчого комітету міської ради, але вона завжди пам’ятатиме людину, яка їй надала ту чи іншу адміністративну послугу і наскільки якісно/неякісно це було зроблено, - наголосила Лариса Карп’як, - на сьогодні у ЦНАПі міста Луцька надається 334 адмінпослуги, тому надзвичайно важливо постійно підвищувати якість надання послуг та розвивати взаєморозуміння зі суб’єктами надання адміністративних послуг”.

Також директор департаменту наголосила на наявності ефективного зворотнього зв’язку з відвідувачами, які мають можливість залишити свої думки та враження від надання адміністративних послуг у Книзі відгуків та пропозицій, заповнити анкету або ж залишити повідомлення у соціальній мережі Facebook на його офіційній сторінці.

“Завдяки відгукам наших відвідувачів, які останнім часом скаржилися на тривале очікуванні в черзі, подекуди це до 15 хвилин, - підкреслила Лариса Карп’як, - на рівні керівництва міської ради було прийнято рішення відкрити філію ЦНАПу у спальному районі міста, аби забезпечити якісне надання адміністративних послуг. Адже ми дбаємо про комфорт та зручність наших відвідувачів та бережемо їхній дорогоцінний час”.

Насамкінець заходу керівництво ЦНАП висловило сподівання, що досвід роботи департаменту допоможе покращити сферу надання адміністративних послуг в муніципалітетах на Сході України.

Департамент “Центр надання адміністративних у місті Луцька”