Виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт провів прийом громадян з особистих питань

22.08.2017
Виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт провів прийом громадян з особистих питань

Виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт провів прийом громадян з особистих питань. Загалом до секретаря звернулося понад 25 лучан.

Невдовзі розпочнеться осінньо-зимовий період, а з ним і новий опалювальний сезон. Тож все більше людей звертається з проблемними питаннями призначення субсидій та врегулювання плати за теплопостачання.

Людей також цікавив порядок надання соціального житла. Лучани скаржилися, що квартирна черга є, а квартир фактично нема. Вони роками стоять на квартирному обліку та надіються на житло, але шанси його отримати щороку зменшуються.

Григорій Пустовіт наголосив, що міська влада знає про цю проблему. Але разом з тим, з державного бюджету кошти на придбання житла не виділяються, тому навряд чи можливо пожвавити квартирну чергу в нинішній ситуації. Принести позитивні зміни та вирішити питання зможуть лише зміни у Житловому кодексі та створення соціального житла. Наразі ж доводиться чекати.

“На сьогодні з міського бюджету виділяються кошти лише на одну програму, - підкреслив Григорій Олександрович, - нею можуть скористатися учасники бойових дій та за умов співфінансування придбати житло 50/50”.

Під час прийому також було озвучено питання щодо ремонту прибудинкових територій. Зокрема, лучани клопотали про ремонт пішохідної доріжки біля будинку на вул. Конякіна, 12 та асфальтне покриття вулиць Волноваська й Гоголя.

На питання щодо організації руху транспорту у місті Луцьку, виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради відповів, що з метою визначення заходів на вдосконалення роботи громадського транспорту та покращення умов на вулично-дорожній мережі міста, на даний час департаментом житлово-комуналього господарства оголошено відкриті торги в системі електронних закупівель “Prozorro” на визначення виконавця робіт з розробки комплексної схеми руху транспорту в місті.

За результатами прийому всім заявникам було надано роз’яснення.

Окрім того, Григорій Пустовіт доручив відповідним структурним підрозділам міської ради в найкоротші терміни вирішити проблемні питання лучан.

Ті ж питання, що потребують детального вивчення, залишилися на особистому контролі у виконувача повноважень міського голови, секретаря ради.

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”